Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Zabranili joj ulazak u sud

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Zabranili joj ulazak u sud Empty
PočaljiNaslov: Zabranili joj ulazak u sud   Zabranili joj ulazak u sud Sat610Sub 9 Jul - 11:24

Zabranili joj ulazak u sud


Zabranili joj ulazak u sud Zorica

Došavši na saslušanje u Palatu pravde povodom optužnice Miloša Bojanić da mu je povredila ugled i čast, u pratnji svoga supruga Kemiša Zorica Brunclik je sprečena da uđe u sud, a kako kažu nije bila primereno obučena.

Tom prilikom organi vlasti koji obezbeđuju zgradu suda pokušali su da je spreče da uđe jer je prema njihovom mišljenju bila neprimereno obučena, u bermudama! Pevačica je zbog toga u sudu napravila pravi incident.

“Na vratima su mi rekli da sam nepristojno obučena i pokušali su da me vrate kući. Tada sam napravila skandal i onda me je policajac S. Popović poslao kod šefa koji me je pogledao od glave do pete.

Tražila sam mu da mi pokaže pravilnik po kome sam nepristojno obučena, a on mi je rekao da piše da se u sud ne može ući u bermudama. Tada sam ga upitala koji deo tog pravilnika ja nisam ispoštovala, kada na sebi imam pantalone do članka”, upitala je besna pevačica.

“Niko mi za mojih 55 godina nije rekao da sam nepristojno obučena. Pitam se da li će neko da se napali na moje čukljeve. Ja sam danas doživela šikaniranje samo zato što sam Zorica Brunclik, a to što se drugim ženama u sudu vide cele noge u kratkim haljinicama je posebna priča! Ali njih niko nije vratio”, istakla je ona.

Izvor: vesti-online.com










Zabranili joj ulazak u sud Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Zabranili joj ulazak u sud
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Psima zabranili da laju, a mačkama da mjauču
» Ulazak Hrvatske u EU mogao bi biti odlozen
» Nemačka stopira ulazak Srbije u EU do 2043.zbog Boška Buhe!
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Show Biz / TV-