Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Dobio sam unuka, evo vam dva miliona dolara!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Dobio sam unuka, evo vam dva miliona dolara! Empty
PočaljiNaslov: Dobio sam unuka, evo vam dva miliona dolara!   Dobio sam unuka, evo vam dva miliona dolara! Sat610Pet 8 Jul - 11:22

Dobio sam unuka, evo vam dva miliona dolara!

Dobio sam unuka, evo vam dva miliona dolara! V210916p0

Radost što je dobio šestog unuka, najbogatiji čovek Hong Konga nije samo podelio sa zaposlenima, već ih je i častio sa ukupnim bonusom od dva miliona dolara.


Predsedavajući građevinske kompanije "Henderson land development" Li Čao Ci (83) bio je i te kako široke ruke, pa će svaki od 1.500 zaposlenih dobiti bonus od 1.285 američkih dolara u čast prošlonedeljnog rođenja njegovog unuka.

Bonus bi trebalo da bude uplaćen krajem meseca, kada planira i da u raskošnoj vili organizuje slavlje jer je i njegov najmlađi sin Martin, posle dve ćerke dobio dečaka.

Darežljivi tajkun koji ima petoro dece, i prošle godine je dao zaposlenima u svojoj kompaniji bonus od po 10.000 dolara zbog rođenja tri unuka koje je surogat majka rodila njegovom najstarijem sinu Piteru.

Li je na 28. mestu "Forbsove" liste najbogatijih ljudi i njegovo bogatstvo procenjuje se na 19 milijardi dolara.

(MONDO)










Dobio sam unuka, evo vam dva miliona dolara! Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Dobio sam unuka, evo vam dva miliona dolara!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Apartman od 95 miliona dolara
» 120 miliona dolara za Munkov "Vrisak"
» Slika plaćena 250 miliona dolara
» Aktuelna dešavanja u IT svetu
» Retki novčići
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zabava-