Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Severina Vučković: Pre Milana nisam imala momke

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Severina Vučković: Pre Milana nisam imala momke Empty
PočaljiNaslov: Severina Vučković: Pre Milana nisam imala momke   Severina Vučković: Pre Milana nisam imala momke Sat610Sub 2 Jul - 10:59

Severina Vučković: Pre Milana nisam imala momke

Severina Vučković: Pre Milana nisam imala momke Severina-vuckovic-2


Gostujući u emisiji “Studio 54″ popularna hrvatska pevačica Severina Vučković otkrila je koliko je zaljubljena u svog verenika, srpskog biznismena Milana Popovića, ali i zbog čega se samo majci javlja na telefon. Seve je voditeljki Antoniji Mandić otvorila srce i pričala o vereniku, ali i brojnim neistinama koje se pojavljuju u medijima.
- Nikada pre nisam imala momke. Ako i jesam, sada imam amneziju - rekla je duhovito Severina i objasnila kako je svima odmah priznala da se zaljubila u Milana Popovića i da je svima želela da kaže koliko je srećna.

Severina Vučković: Pre Milana nisam imala momke Severina-i-milan
- To je ljubav, a u ljubavi se ne kalkuliše - dodala je Seve koja je istakla i kako joj smeta što mediji pišu kao da su pričali s njom, a nisu.
- Na telefon se novinarima ne javljam ja nego moj menadžer. Ja se javljam samo majci, koja me uvek pita jesam li jela - izjavila je poznata Splićanka, našalivši se kako je njena specijalnost da puno priča, a ne kaže ništa.


hellomagazin.rs










Severina Vučković: Pre Milana nisam imala momke Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
 
Severina Vučković: Pre Milana nisam imala momke
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Vuk Vučković
»  Severina: Gledali ste "moj brodolom"
» Trg Milan Mladenović
» Slabe na opasne momke
» Mala Indijka imala 202 zuba
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Aktuelnosti :: Zanimljivosti :: Show Biz / TV-