Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 KK Partizan

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: KK Partizan   KK Partizan Sat610Pet 1 Jul - 19:37

01. 07. 2011. | Beta


Partizan: Gist će biti kažnjen


KK Partizan Gist

Košarkaški klub Partizan saopštio je da je iznenađen i da se "ograđuje" od postupka bivšeg košarkaša Džejmsa Gista, koji je igrao dopingovan u prvoj utakmici finala plej-ofa Superlige Srbije, 1. juna protiv Hemofarma.

"Profesionalni igrači imaju odgovornost prema klubu u kom igraju i jasno je pravilima utvrđeno šta su njihova prava i obaveze. Prilikom potpisivanja ugovora, potpisuju i akte, koji ih, između ostalog, obavezuju na dvadesetčetvoročasovnu dostupnost kontrolorima Antidoping agencije Srbije. Gist je preuzeo tu obavezu, prekršio pravila, a mi kao klub smo veoma iznenađeni postupkom", navodi se u saopštenju.

Gist, koji je po završetku sezone prešao u turski Fenerbahče, bio je pozitivan na zabranjenu supstancu karboksi THC. Američkom košarkašu preti kazna od opomene do dvogodišnje zabrane takmičenja.

"Partizan se ograđuje od takvog ponašanja igrača, a s obzirom da je naneo veliku štetu ugledu kluba biće i adekvatno sankcionisan", dodaje se u saopštenju.










KK Partizan Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Pon 30 Jan - 9:31

Rutinska pobeda Partizana u Novom Mestu
I.Đukić | 28. 01. 2012. - 20:47h

Košarkaši Partizana savladali su Krku u Novom Mestu sa 79:70 (23:14, 23:24, 17:19, 16:13) u utakmici 18. kola ABA lige.

KK Partizan 186448_smacvan-foto-01-blic-marko-metlas_f

Partizan je do pobede došao mirnom i sigurnom igrom od početka do kraja duela, a samo u prvih sedam minuta, Krka je bila bolji rival.

Gosti su odlično ušli u meč i posle poena Petra Božića iz igre i trojke Dejvisa Bertansa vodili su sa 5:2. Uroš Lučić preokrenuo je u 4. minutu na 8:5 i u tim trenucima centri crno-belih nisu bili na nivou.

Ipak, poenima Miroslava Raduljice i Raška Katića sa penala, kao i trojkom Vladimira Lučiča, crno-beli su u 8. minutu poveli sa 12:10. U finišu prve deonice, raspucao se Marko Čakarević (trojka, koš iz igre), da bi Milan Mačvan na minut pre kraja doneo crno-belima visokih 21:14, što je pred sam kraj povećao na "+9" Nemanja Jaramaz.

U drugoj četvrtini, Bertans je opravdao očekivanja stručnog štaba Partizana pošto je pogodio još jednu trojku, odlično igrao u odbrani a u napadu se kretao jako dobro. Ipak, pohvale za ovu četvrtinu idu Lučiću i Jaramazu koji su održavali razliku, da bi Zoran Dragić pred kraj poluvremena trojkom smanjio vođstvo crno-belih na 46:38.

Treća četvrtina donela je odličnu igru celog tima i čini se, prevazilaženje boljke lošeg igranja u ovom periodu.

Istina, Krka je dobila treću deonicu ali se nije naročito naigrala pored odličnih Mačvana, Milosavljevića i Katića u odbrani.

Početkom poslednje deonice, koju je obeležio mali broj poena, crno-beli koševima Lučića i Kecmana beže na "+10" i do kraja duela domaći nisu uspeli da se vrate.

Milan Mačvan postigao je 14 poena (5/8 za dva, 0/2 za tri, 4/4 sa penala, 6 skokova), a Raduljica 11 (#/6, 0/0, 5/5, 4sk).

U timu Krke, istakao se Dragić sa 17 poena, dok je Nisim dodao 14.










KK Partizan 4285547593


KK Partizan 2lwq2yh


KK Partizan 4285547593
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Sre 8 Feb - 0:04

Džejms potpisao za Partizan: Napravio sam pravi potez

Košarkaški klub Partizan saopštio je da je američki plejmejker Dominik Džejms potpisao ugovor do kraja sezone.

KK Partizan 208435_dominicjamesgeorgetownvmarquetteh5duzh9tehl1_f

Crno-beli su naveli da su rešeni svi administrativni problemi solunskim Arisom, Džejmsovim bivšim klubom, koji je dugovao novac američkom igraču.

"Srećan sam da je konačno završena cela priča, da mogu da obučem crno-beli dres. Velika šansa za mene u karijeri da napredujem i siguran sam da sam napravio pravi potez dolaskom u Partizan. Nadam se da ću doprineti dobrim rezultatima kluba, jer su me odlično prihvatili svih ovih dana, uverio sam se da se radi o vrhunskim ljudima i klubu", rekao je američki plej.

Džejms ima 25 godina, visok je 180 centimetara i u Partizanu će nositi dres sa brojem 23. Studirao je na američkom univerzitetu Marketi, a potom je u Evropi igrao za turski Mersin i bugarski Lukoil.

U dosadašnjem toku sezone u dresu Arisa prosečno je beležio 14,7 poena i 2,3 asistencije po utakmici u Evrokupu.

(Blic Sport)










love


Poslednji izmenio Abu Dabi dana Ned 12 Feb - 18:54, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Ned 12 Feb - 18:53

Partizan deklasirao Široki uz odličan debi novajlije Džejmsa

Košarkaši Partizana su, uz vrlo dobar debi Dominika Džejmsa, deklasirali ekipu Širokog sa 86:59 na startu 20. kola regionalne ABA lige.
KK Partizan 212982_partizan2-foto-a-dimitrijevic_ig
KK Partizan 212986_partizan6-foto-a-dimitrijevic_ig
KK Partizan 212987_partizan7-foto-a-dimitrijevic_ig
KK Partizan 212981_partizan1-foto-a-dimitrijevic_ig
KK Partizan 212983_partizan3-foto-a-dimitrijevic_ig


Izabranici trenera Vlade Jovanovića nisu uspeli da u uvodnoj deonici nađu rešenje za prilično jednostavnu a efikasnu igru gostiju u napadu, pa ni dobra minijatura Milana Mačvana koji je postigao sedam poena za početnih osam minuta nije bila dovoljni za neko značajnije vođstvo. Novajlija Džejms je isprva šansu dobio "na kašičicu", od petog minuta kada je zamenio Petra Božića, a svoj prvi izlazak na parket obeležio je jednim presečenim napadom rivala i atraktivnom asistencijom za Mačvana.Na kraju desetog minuta, Široki je imao prednost od 21:20, a onda je zonska odbrana gostiju počela da dodatno smeta rivalu u ostvarivanju sopstvenih planova.

Ispod 50% su šutirali crno-beli u prvom poluvremenu, promašili su svih šest pokušaja da postignu trojku, a u pojedinim trenucima nije bilo leka za Frana Pilepića koji je konstantno predstavljao pretnju po koš Jovanovićeve ekipe. Serijom od 7:0 Široki je stigao do prednosti od 36:30 pred kraj poluvremena koje je završeno Partizanovim prilaskom na "-4".

No, posle povratka iz svlačionica, sve se naprasno promenilo: Partizan se razigrao, pogađao je iz svih pozicija a Dominik Džejms je sa sedam poena režirao seriju od 11:0 kojom je počela treća četvrtina, dok je Široki potpuno podbacio. I to na nestvaran način.

Čak 15 puta izgubili su gostujući igrači loptu u trećoj deonici, u kojoj sve do 34 sekunde pre kraja nisu ni postigli poene iz igre, već sva četiri - sa linije penala. Ipak, trojka Borisa Baraća spasla je čast gostiju u tom periodu no, čini se, prekasno jer Partizan u tom trenutku već stigao do 17 poena razlike.

Bilo je već tada jasno kome će pripasti trijumf u ovom meču, pa su crno-beli mogli da atraktivnom igrom u završnici privedu kraju ovu priču na radost ne baš prepunih tribina hale Pionir. Na kraju je čak i Raduljica probao da proigra Džejmsa koji se sprema za zakucavanje, a iako ta akcija nije bila uspešna kao što su crno-beli zamislili, navijači su aplauzom ispratili svoje ljubimce jer su igrom, naročito u drugom poluvremenu, to i zaslužili.

Raduljica je košgeterski predvodio domaćina sa 19 poena, a po 13 su postigli Mačvan i Dežjms koji je uz šut 4/8 za dva i 1/3 za tri imao i šest asistencija kao i po jedan skok, ukradenu i izgubljenu loptu.

Zbog pet “krađa”, te dve asistencije, devet poena i pet skokova, za jedan indeksni poen (24 naspram 23) od Džejmsa je bio bolji Vladimir Lučić. Kod gostiju su Kolins sa 15 i Pilepić sa 11 poena bili najefikasniji.

(BlicSport)










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Čet 28 Jun - 16:22

Vujošević odbio Ciboninih 1.000.000 eura jer ne može bez Partizana!

KK Partizan Duskovujosevic_partizan_olympiacos_polufinaleeurolige_AFP



PO ČETVRTI put u karijeri Duško Vujošević vraća se Partizanu, klubu bez kojeg se, priznaje, ne osjeća odveć funkcionalnim. Uvjerio nas je i svojom neslavnom epizodom na velikoj sceni, u moskovskom CSKA. No, nismo znali da je uoči povratka kući svratio do Zagreba, i umalo - ostao! Cibona je nakon odla0ksa Jasmina Repeše legendarnom "partizanovcu" ponudila dvogodišnji ugovor težak milijun eura uz bonuse za pravi euroligaški rezultat. Vujošević je danas na press konferenciji u Beogradu, prije nego će potvrditi svoj povratak u najdraži klub, otkrio i da je Cibona imala gospodske namjere.

"Ponijeli su se izuzetno gospodski i da me Partizan nije trebao, vjerujte, otišao bih u Cibonu. Jedino ne bih volio da netko pomisli da sam odbio otići jer su to Hrvati"

oglasila se i Cibona slatkorječivim nastupom, karakterizirajući Vujoševića iskrenim i korektnim. Zaželjeli su mu puno sreće u radu s Partizanom, a o financijskom dijelu svoje ponude nisu htjeli govoriti.

Izvori su za srpski Telegraf otkrili da je Cibonina uprava Vujoševiću ponudila "solidan budžet za pojačanja te potpuno odriješene ruke". U Duli su vidjeli čovjeka koji im može pomoći da konačno naprave nešto u Europi. Telegraf navodi i da su postojali načelni dogovori o jačanju budžeta, kako bi se publika vratila na tribine, a sve kopirajući model Medveščaka.

To, međutim, više nije Vujoševićev problem. On se vratio kući.


Prvi puta "crno-bele" vodio je od 1986, do 1989. godine, potom u sezoni 1990/91, pa od 2001. do 2010. godine. Partizan je odveo i na Final Four Eurolige u Pariz. Daleko je najtrofejniji trener kluba, osvojio je ukupno 20 trofeja.

Prije dvije sezone preuzeo je CSKA, ali je zbog neočekivano loših rezultata dobio otkaz nakon samo pet mjeseci. Trener Partizana tada je postao Vujoševićev dotadašnji pomoćnik Vladimir Jovanović koji je na kraju preuzeo ukrajinski Donjeck.

Vujošević je s Partizanom potpisao ugovor na neodređeno vrijeme.

"Imam jednaku tremu kao i kad sam prvi puta postao trener Partizana. Imao sam i drugih ponuda, iz drugih država, ali moja mana je što ne funkcioniram najbolje izvan Beograda i Partizana", izjavio je Vujošević.

(Index.hr)










love
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Pet 26 Okt - 14:55

Dule vodi "bebe" na čitanje


Duško Vujošević u novoj akciji izgrađivanja ličnosti svojih košarkaša - vodi ih na Sajam knjiga. Crno-beli će donirati knjige koje su namenjene bibliotekama.


Opšte je poznato da trener Partizana mt:s Duško Vujošević voli da, iz generacije u generaciju, edukuje svoje igrače, kako iz oblasti košarke, tako i opšte kulture.

Mnogi košarkaši Partizana dobijali su "obaveznu lektiru", paralaleno sa treninzima. Vujošević se rukovodio onom poznatm: "Knjige u šake".

Za košarkaše i uopšte sportiste je važno da su uspešni u svom poslu, ali i da budu izgrađeni kao ličnosti. Vujošević na tome posebno insistira. Nedavno je plejmejker crno-belih Tori Tomas otkrio da je od Vujoševića dobio preporuku, da pročita Andrićevu "Na Drini ćuprija".

Dakle, ni sadašnja generacija crno-belog tima nije izuzetak.

A Vujošević će ih kolektivno voditi na Beogradski sajam knjiga u subotu, 27. oktobra, najavljeno je iz Partizana.

Na štandu Beogradskog sajma u Hali 4 crno-beli će donirati knjige koje su namenjene bibliotekama, a događaj je zakazan za 12 časova.

(MONDO - foto: AP)
Nazad na vrh Ići dole
drexler

Master
Master

drexler

Muški
Poruka : 6727

Učlanjen : 02.02.2012


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Pon 24 Dec - 23:20

Anđušić izgubio strpljenje!

Rastanak Danila Anđušića i Partizana sve je izvesniji, pošto je reprezentativac Srbije zatražio raskid ugovora, nezadovoljan statusom koji ove sezone ima kod trenera Duška Vujoševića.

KK Partizan Andjusic77094020120219233910

Prema informacijama beogradskih medija, Danilo Anđušić izgleda da više nema strpljenja da čeka priliku u ekipi Partizana.

Navodno je bek Partizana zatražio raskid ugovora sa klubom, kako bi tokom pauze zbog božićnih i novogodišnjih praznika pokušao da pronađe novu sredinu.

Dvadesetjednogodišnji košarkaš je prošle sezone najavio velike mogućnosti, tokom leta je zaslužio i poverenje selektora Dušana Ivkovića u reprezentaciji Srbije, ali od dolaska Duška Vujoševića na klupu Partizana, potpuno je pao u drugi plan i šansu dobija ''na kašičicu''.

Podsetimo, sportski direktor Partizana Dragan Todorić u nedelju je za ''Novosti'' izjavio kako Anđušić vuče povredu i da je to razlog što ne dobija veću minutažu, ali očigledno je da je pozadina svega drugačija i da mladi košarkaš više nije mogao da krije nezadovoljstvo trenutnim statusom u Partizanu.

Tokom večeri, Danilo Anđušić se oglasio i zvaničnim saopštenjem na društvenoj mreži ''it'smyplay'' i prenosimo ga u celini.

''Vođen isključivo sportskim motivima, pre godinu i po dana, došao sam u KK Partizan, odričući se lepe svote novca koja mi je po ugovoru pripadala u prethodnom klubu. Bio sam spreman i da prihvatim opciju višemesečne pauze, ushićen i počastvovan zbog poziva iz našeg najtrofejnijeg kluba da treniram, usavršavam se, igram Evroligu pred "grobarima", osvajam trofeje.

Trudio sam se da uvek pružim sve od sebe, na treningu, utakmicama, radom i ponašanjem. Ni jednog trenutka nisam došao u sukob, niti bilo kakav konflikt ni sa jednom osobom u klubu. Posle prošle sezone u Partizanu i reprezentativnog leta, trudio sam se da na treninzima i ukazanim minutama na utakmicama izborim mnogo bolji položaj u veoma mladom timu, ali nisam uspeo da ga promenim.

Odluku trenera o mom statusu poštujem, iako se ne slažem sa njom.

Zato smatram da je u ovom trenutku za moju karijeru, posebno želju da sačuvam status reprezentativca, što je san svakog sportiste, najbolje da promenim sredinu, odem tamo gde ću igrati. Motivi ove teške odluke za mene su isključivo sportske, a nikako finansijske prirode, kao i kada sam dolazio u Partizan, tako i ovog puta.

Nikada neću zaboraviti sve svoje saigrače, sjajne ličnosti, u ove dve sezone, sve trenere sa kojima sam radio, medicinsko osoblje, sve ljude zaposlene u klubu, sportskog direktora, predsednika, sa kojima mi je bila velika čast i zadovoljstvo da se radujem pobedama, nacionalnom Kupu i prvenstvu, ali i da tugujem u porazima.

Nikada neću zaboraviti ni "grobare", njihovu podršku i ljubav, bilo kada smo pobeđivali, ili gubili, posebno upućene na moju adresu, u ovim teškim nedeljama za mene. Hvala im i bez patetike, svestan sam da takvu podršku više nikada neću imati, takvo navijanje, atmosferu, priliku i čast da budem deo svega toga, ali ću i dalje, kada mi to obaveze dozvole, biti sa njima u "Pioniru", jer deo mog srca uvek ostaje tu.
Izvinjavam se svim predstavnicima medija, sa kojima sam uvek imao korektan odnos, što ne želim nikakvu medijsku pompu u ovim za mene teškim danima, zbog čega se i obraćam isključivo na ovaj način, preko društvene mreže dostupne svima, iznoseći jedino istinite motive za ovu moju odluku, uz zahvalnost i nadu da će imati razumevanje, kao i svi ljudi dobre volje u klubu i oko njega, "grobari" posebno'', kaže se u Anđušićevom saopštenju.

(sportske.net)






Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Ned 19 Maj - 11:10

Danilović napadnut, uboden nožem!

RTS objavio da je predsednik Košarkaškog kluba Partizan Predrag Danilović tokom noći izboden nožem posle sukoba u jednom beogradskom restoranu i prebačen u Urgentni centar!

KK Partizan Danilo97990020120928235127

Predrag Danilović noćas izboden nožem u jednom beogradskom restoranu, posle sukoba sa jednim od gostiju!

Ovu informaciju RTS-u su potvrdili i u Urgentnom centru, gde je proslavljeni košarkaš posle reanimacije upućen na dalje lečenje.

Beogradski mediji prenose da je prvi čovek Partizana operisan, ali i da u Urgentnom centru navodno nije želeo da policiji otkriva sve okolnosti pod kojima je došlo do povređivanja.

Predrag Danilović je rođen 26. februara 1970. godine u Sarajevu. Tokom trofejne igračke karijere osvajao je titulu evropskog prvaka sa reprezentacijom Jugoslavije 1989, 1991, 1995 i 1997. godine, srebrnu medalju na Olimpijskim igrama 1996, bronzu na EP 1999, a sa Partizanom ostvario najveći uspeh klupske košarke u Srbiji - titulu prvaka Evrope 1992.

Na krov Evrope popeo se i 1998. sa ekipom Virtusa iz Bolonje, gde je takođe ostavio veliki trag.

Od 2007. nalazi se na funkciji predsednika Partizana, u vreme kad crno-beli dominiraju na domaćoj košarkaškoj sceni.

(SPORTSKE.net)










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Sub 29 Jun - 9:50

Danilović: Ovog trenutka mogu da zatvorim Partizan

KK Partizan Partizan_582254S1

Ovog trenutka mogu da stavim ključ u bravu i zatvorim Partizan. To će biti drago nekom i izazvaće salvu izjava pre svega FMP-a i Zvezde - rekao je između ostalog na veoma posećenoj konferenciji Danilović i zahvalio se navijačima na podršci. Predrg Danilovic - Tema mog obraćanja, a očekivao sam da će da dođe do toga je katastrofalna situacija u klubu. Hvala svim navijačima koji su svih ovih godina bili uz nas i kada je bilo teško i kada smo loše igrali. Znali su da će doći period kada ćemo osvajati trofeje. Prvi čovek crno-belih se takođe osvrnuo na "večitog rivala"... - FMP i Crvena zvezda godinama unazad forsiraju priču kako smo mi državni projekat, što nema veze sa životom. Crvena zvezda, tačnije jedan čovek potencira priču da moramo da imamo isti tretman. Međutim, mi nikada ne možemo da budemo isti. Po rezultatima u poslednjih 15 godina Partizan je zaslužio 80 hiljada puta veću pomoć. Zvezda ništa nije uradila, šta više to je sada privatni klub i kao takav me uopšte ne zanima. Neka država jasno kaže da li joj je potreban Partizan. Ako jeste neka pomogne, a ako ne lako ćemo da rešimo problem. Ako su najveći problem Duško Vujošević i ja sa 12 uzastopnih titula, neka to otvoreno kažu. I još nešto, hajde da vidimo ko to daje Zvezdi, privatnom klubu, toliki novac za budžet u ovakvom finansijskom trenutku u zemlji. Predrag Danilović potom je otvoreno pričao o dugovima u kojima se klub nalazi. - Na ime dugova prema igračima, to je oko milion i po evra. Kada je u pitanju dug državi, tu je još oko 1,2 miliona evra. Imamo još neka dugovanja koja nisu tolike visine, ali i njih moramo da ispoštujemo. Naravno, dvojica igrača su nas tužila. Da nisu igrali u Partizanu ne znam kada bi u karijeri osvojili neki trofej. U pitanju su Raško Katić i Miroslav Raduljica, a verujem da će još neko da nas tuži u narednom periodu. U svakom slučaju, mislim da je bolje da sada kažemo koliki su nam dugovi nego da u jednom momentu bude da smo u minusu 15, 16 miliona evra pa da se fuzionišemo sa ne znam kim. Koliko je ozbiljna situacija u Partizanu najbolje odslikavaju sledeće Danilovićeve reči. - Partizan nije pred kolapsom, Partizan je u kolapsu! Mi u ovom trenutku nemamo sredstava da igramo takmičenja u ABA ligi i domaćem prvenstvu, a o Evroligi i da ne pričam. Mi smo ovakve priče pričali svih prethodnih godina, a samo mali deo obećanog smo dobili. Svaka država mora da brine o svom brendu, a Partizan to sigurno jeste u Srbiji. Da nije bilo Partizana kako bi ljudi gledali velike evropske timove, osim preko televizije i kablovskih kanala? Predrag Danilović potom je uputio otvoren apel državnim organima. - Neću da klečim, ali molim državu da na pomogne. Partizan je njeno dete i mora da brine o njemu. Ako će državu da spasi to što će Partizanu račun da bude blokiran dok se ne plati porez, onda u redu. Pomogla bi nam svaka vrsta saradnje. Prvi čovek košarkaša crno-belih za pomoć se obratio i fudbalskom klubu, koji je svojevremeno, pre nekoliko godina, takođe finansijski pomogao. - Pričali smo sa njima, oni sada nisu imali razumevanja, iz prostog razloga jer su i oni u finansijskoj krizi - zaključio je predsednik Partizana Predrag Danilović.

(Media1)










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Pon 7 Okt - 11:02

Vujošević: Neuigranost osnovni problem

Trener Partizana zadovoljan pobedom nad Igokeom i igrom u prvom poluvremenu utakmice. Njegov kolega Bajić žali zbog "kasnog paljenja".

KK Partizan Dule-nFoto:


Furiozno i atraktivno - ne i bez grešaka - igrao je Partizan do pred kraj druge četvrtine okršaja sa Igokeom (40:17 u 18. minutu), a onda usporeno, dosta teže i neefikasnije u nastavku, do konačnih  67:56.
Ipak, sigurna pobeda na startu nove sezone mora da raduje trenera Duška Vujoševića i navijače crno-belih, posebno ako se zna da su neki od direktnih konkurenata za visok plasman (Zvezda, Cibona) kiksirali već u prvom kolu ABA lige.
"Nije jednostavno poćeti sezonu sa trojicom novih igrača u odnosu na kompletan pripremni period. Bogdanović, Gagić i Lovernj prvi put su bili u sastavu i to sigurno doprinosi kvalitetu naše ekipe, ali na drugoj strani traži uspostavljanje neke nove hemije. Između ostalog i zato se igraju pripremni mečevi, da svako shvati koja je njegova uloga. U tom smislu su timovi bez reprezentativaca, kao što je Igokea, u prednosti (u ovoj fazi sezone)", rekao je Vujošević.
On se zahvalio publici na dolasku u velikom broju, ocenivši da su navijači "u prvih 18 minuta imali u čemu da uživaju".
"U drugom poluvremenu smo pokazali dosta oscilacija, koje su pre svega posledica stepena naše uigranosti i neiskustva određenih igrača - Daloa na poziciji 'pleja', Šalić je odigrao prve minute, Milutinov bi trebalo da se priključi od utakmice sa Krkom..."
"U momentima kada je Partizan pokazao svoje dobre strane, videlo se da ova ekipa nema puno limita i da se od nje može puno očekivati, ukoliko se to tokom sezone bude razvijalo na potreban način", dodao je Vujošević i obećao da ekipa "neće ostati dužna navijačima".
Dragan Bajić prošle sezone je sa Igokeom bio "hit" ABA lige, ali iz ekipe koja je u martu završila regularni deo takmičenja na prvom mestu, nije ostalo mnogo igrača. Svega trojica, plus poneki junior.
"Naš početak utakmice bio je loš i mekan, dok je Partizan prvo poluvreme odigrao izvanredno, uz odličan šut za tri poena, mislim 6/9. U skoku smo im koliko-toliko parirali, gde su oni uvek dosta jaki, ali ipak nam je trebalo 20 minuta da se otreznimo i shvatimo kako bi trebalo da igramo u odbrani i u napadu... Poznajući trenera Partizana, ne verujem da smo u drugom poluvremenu smanjili razliku zbog njihovog opuštanja i nedostatka motiva", rekao je Bajić.
"Jeste da smo na okupu takoreći od početka priprema, ali ja kao trener smatram da je novom timu potrebno više od dva meseca da bi stvari počele da funkcionišu u punoj meri. Raspored nam ne ide na ruku, već u sledećem kolu dočekujemo Zvezdu, ali verujem da ćemo rasti iz utakmice u utakmicu".
Novost za ekipu iz Laktaša ove jeseni će biti nastup u Evrokupu.
"Novi smo na evropskoj sceni, grupa nam je jako teška i sigurno će nam biti teže nego jesenas, kada smo igrali samo jedno takmičenje i ulazili dosta spremno u svaku utakmicu", prokomentarisao je Dragan Bajić.
Pojedini simpatizeri crno-belih ispratili su ga rečima: "Srećno u sredu..."


(Mondo)










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Čet 12 Dec - 22:43

KK Partizan Dusko-vujosevic-1351383648-224051



 selebrate  selebrate  selebrate










love
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 48

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Čet 12 Dec - 23:33

naravno da nas Željko Obradović nije pustio, nego smo mi večeras odigrali herojski  Very Happy 

hvala ti crno-bela ljubavi  happy
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Sub 4 Jan - 10:22

TOP10 poteza crno-belih u Evroligi

Pred početak druge faze Evrolige, donosimo vam izbor najboljih ili najatraktivnijih poteza košarkaša Partizana u grupnom delu takmičenja. Ni u NBA se ne bi postideli!

KK Partizan Kk-p Foto: MN Press
17

Sa tri pobede Partizan se plasirao u drugu fazu Evrolige. Realno gledano - uspeh, pogotovo ako se zna sa kojim su se sve problemima crno-beli suočavali tokom prvog dela sezone.

Bilo je uspona i padova u Evroligi, propuštenih šansi, malo i (zaslužene) sreće. Sve u svemu, Partizan je nastavio da uveseljava svoje navijače, ali i sve one koji nisu opterećeni klupskim bojama, već vole igru pod obručima.

Tokom prve faze takmičenja bilo je, zaista, mnogo atraktivnih poteza košarkaša Partizana (i njihovih protivnika, svakako).

Pred start druge runde takmičenja i gostovanje moćnog madridskog Reala u Kombank Areni drugog dana nove godine, MONDO vas podseća na neke od najatraktivnijih poteza košarkaša Partizana u dosadašnjem toku Evrolige.

Letimičnim pogledom na ovu listu lako se zaključuje da su crno-beli bili najinspirisaniji u meču protiv Budiveljnika u Kombank areni. Ali, bilo je još poteza na drugim utakmicama koje su bile wooow i zaslužile mesto da se nađu, ne samo u ovom pregledu, već i u uobičajenim izborima Evrolige posle svakog kola.

1. Boris Dalo - zakucavanje u meču protiv Budiveljnika.



(Mondo)










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Sub 4 Jan - 10:25

2. Trojka Dragana Milosavljevića sa više od polovine terena protiv CSKA.











love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Sub 4 Jan - 10:26

3. Tarens Kinzi - "rampa" koja se ne viša često. "Zalepio" je sjajnog košarkaša Fenerbahčea Bojana Bogdanovića u meču u Istanbulu, gde su crno-beli i napravili ključni "brejk" za prolaz u TOP16 fazu.











love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Sub 4 Jan - 10:27

4. Ali-up Lea Vestermana i Dragana Milosavljevića protiv Nantera u 2. kolu.











love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Sub 4 Jan - 10:28

5. Žofri Lovernj - zakucavanje protiv Budiveljnika











love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Sub 4 Jan - 10:28

6. Đorđe Gagić - odlična "minijatura", vic potez protiv Barselone u 1. kolu.











love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Sub 4 Jan - 10:29

7. Tarens Kinzi - krađa lopte, a potom efektno zakucavanje protiv Budiveljnika.











love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Sub 4 Jan - 10:29

8. Nikola Milutinov - blokada šuta Emira Preldžića











love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Sub 4 Jan - 10:31

9. Tarens Kinzi - još jedna "rampa" Amerikanca. Ova je bila u meču protiv Nantera u Francuskoj.











love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Sub 4 Jan - 10:32

10. Žofri Lovernj - zakucavanje protiv CSKA











love
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 48

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Pet 17 Jan - 17:43

vezali smo osam uzastopnih poraza od CSKA...

vreme je da danas padne armija...

Dule, pripremi utakmicu i vodi je onako kako samo ti umeš...
KK Partizan Images?q=tbn:ANd9GcSuJG_JkBa6PltvQCLwfil05uR4EYvg2hWgJJ5Pi-T1I1qoQHWbGg

Bogdane, opušteno... igraj svoju igru i nemoj puno da se trošiš, možda nam zatrebaš za odlučujući koš na kraju...
KK Partizan Z

Dragane, uzmi im srce i dušu i isprebijaj ih k'o volove...
KK Partizan Images?q=tbn:ANd9GcTlcgB0hFwFD8VlaM7TdKpZ6k-YuxlaZQra8AkCBlYXfGsNjnRb

TK, k'o 'leba nam treba da ih napuniš večeras...ruka nek' ti se pozlati...
KK Partizan 2Q==

Žo, znam da si umoran, jer si gotovo sam pod košem, ali zapni i izdrži...
KK Partizan Images?q=tbn:ANd9GcRxXSdHy6UTe74k2LmZNqltqM2Ib7ClpfLJIgpq0zS-hANAIkMM

Musli i ostali... dajte konačno neki doprinos...
KK Partizan Images?q=tbn:ANd9GcRdA8Uo8NRcnq5W-97fL828_rlGL6RJw_DbBoGgdNvCxfY1mWRkQQ

vreme je za top16 pobedu...
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Pet 17 Jan - 18:31

Svaka ti se pozlatila Krigli.  happy 


I pola koša dosta.  happy










love
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 48

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610Sub 18 Jan - 0:51

kakva pizdarija od utakmice  happy 

Bogdan  happy  happy  happy  

zona za odbranu poslednjeg napada  happy  
(a i za tu zonu na kraju je zaslužan Bogdan, mada nehotice... da je pogodio sva tri bacanja, Dule bi logično pravio faul na +2 i ko zna šta bi bilo)

Dabina prognoza o pobedi na pola koša  happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




KK Partizan Empty
PočaljiNaslov: Re: KK Partizan   KK Partizan Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
KK Partizan
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» FK Partizan
» Zvezda vs Partizan
» Istorija FK Partizan
» FK Partizan na YouTube
» Vesti iz košarke
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Sport :: Košarka-