Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Pet 22 Mar - 21:07



"VOLIMO SE, ALI VEČERAS NAVIJAMO ZA RAZLIČITE REPREZENTACIJE"

David i Jovana pokazali su kako treba dočekati nogometnu utakmicu

"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Par_561649S1


Hrvat iz Kiseljaka David Kraljević i njegova djevojka Jovana Bilinac, Srpkinja iz Istočnog
Sarajeva, pokazali su kako treba dočekati nogometnu utakmicu Hrvatske i Srbije na Maksimiru.

Zaljubljeni par putem Facebooka je poslao romantičnu fotografiju uz poruku:'Volimo se, ali večeras
navijamo za različite reprezentacije.'

Iako Jovana nije veliki ljubitelj nogometa, pristala je da zajedno gledaju utakmicu putem malih ekrana.

Par je u ljubavnoj vezi već dvije godine, a to što je on Hrvat, a ona Srpkinja ne predstavlja im nikakav
problem.

Kako kažu, vole se bez obzira na nacionalnost.

- Ja se bavim fotografijom, a Jovana je manekenka, tako da smo se upoznali, zbližili i zavoljeli,
izjavio je David.

jutarnjilist.hr



Lep naslov, divna fotografija, odlicna poruka!

Nazad na vrh Ići dole
Tena

Super Član
Super Član

Tena

Ženski
Poruka : 534

Lokacija : U susjedstvu..:)

Učlanjen : 03.02.2013


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Pet 22 Mar - 21:23

Malalila ::

Citat :
"..Par je u ljubavnoj vezi već dvije godine, a to što je on Hrvat, a ona Srpkinja ne predstavlja im nikakav problem..."

Oni su ono što bi mi trebali biti,normalni.Vole se i fućka im se za sve one koji prebrojavaju krvna zrnca.
Mi koji bi im to svojim primjerom trebali pokazati kako vjera ,rasa i nacija nema nikakve veze s čovječnošću još uvijek vodimo svoje ratove najčešće u kafiću i uz pivu,ali to smo mi ,zaostali u vremenu i za vremenom.
Ne volim baš nešto nogomet posebno,ali ako reprezentacija igra ne može se doma biti od urlanja i navijanja,i ja uvjek navijam,,odaberem jednog meni zgodnog i navijammmm..happy
Ovaj puta je to bio Mihajlović
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Pet 22 Mar - 21:45

Ma ebeš fudbal ako se oni vole Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Tena

Super Član
Super Član

Tena

Ženski
Poruka : 534

Lokacija : U susjedstvu..:)

Učlanjen : 03.02.2013


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Pet 22 Mar - 22:01

Baš tako Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34200

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 14:14

Sad baš .... ne bih žurio sem ako nisam rođen nakon devedesetih "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" 941697105

Ko želi neka mi opali negativca ali neke stvari se ne zaboravljaju. Svaka čast izuzecima a njih ima premalo (nažalost)
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 15:06

Ni sudija nije lose izgledao "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" 2470496314
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 15:24

Nije ovo bas jednostavna prica, ali ... "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" 2470496314

Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 16:41

Mnogo je to razliciti mentalitet, ...neka uzivaju dok im je lepo ali nisam bas optimista za nesto ozbiljnije izmedju njih happy










"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Haoss10
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 16:46

Nema od toga srece.Kad tad ce jedno od njih pribaciti ti si ta i ta ili da ne kazem opsovati nesto ruzno.U narodu je ostala mrznja i to se nece nikada zaboraviti.Nema tu ljubavi...
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 16:50




Ja verujem da ce mladi sve prevazici, da ce ljubav biti iznad politike.
Upoznala sam mnoge bracne parove razlicitih nacionalnosti koji veoma lepo
zive, svako postuje veru onog drugog.Takvi su uglavnom napustili ove prostore i zive
na Zapadu.










"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 16:53

Malalila lepo je sto tako mislis.ali istina je nazalost sasvim drugacija.Veruj meni.
Nikada vise nece biti to moguce.I ako se desi nekada izmedju dvoje nesto kad-tad doci ce do konflikta.A mladji su jos gori od starijih. Kada dete sto je rodjeno posle rata i nema pojma sta se desavalao vodi nacionalnost, da ti ostale stvari ne nabrajam.
Nazad na vrh Ići dole
malalila

MODERATOR
MODERATOR

malalila

Ženski
Poruka : 52047

Lokacija : Haoss

Učlanjen : 04.01.2012


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 16:59




I dalje mislim da sve zavisi od ljudi.
Moja snaha je katolicke veroispovesti.Zivimo u Srbiji.
Uvek smo zajedno slavili sve, mi sa njom, ona sa nama.
Do danasnjeg dana.










"Treba otimati radost danima koji beze "
 Majakovski
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 17:01

Pa dobro, ona zivi u Srbiji. A sta bi bilo da je obrnuto?


Poslednji izmenio Čupka dana Ned 24 Mar - 17:01, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 17:01

Ja sam iz mešovitog braka i mislim da različite nacije mojih
roditelja nisu bili prepreka za lep zajednički život sve dok ih smrt
nije rastavila. Hvala im oboma što su u nas, brata i mene,
usadili prave i trajne vrednosti. happy
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 17:02

Nije lako, ne i nemoguće "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" 1376247440
Mnogo je jednostavnije ako žive negde van ovih prostora, i naravno pitanje je koliko i na šta su ISKRENO sve spremni da bi bili pre svega ljudi a ne deo neke nacinalne ili verske grupe, šta je ako malo dublje razmilslimo jedna malo veća budalaština - mislim ovo grupisanje Laughing.
Moraju biti načiso šta su u stanju da "žrtvuju" zbog svoje ljubavi, i koliko će to uticati na njih i njihovo eventualno potomstvo .... a fudbal je u toj priči najmanja "žrtva".
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 17:05

Oko sporta se pokaziva koliko smo mi naciolani.Znaci tu odkrivamo sve svoje emocije prema timu koji nam je drag.I najvise dolazi sukoba bas zbog toga. A ti sto su braku, svaka cast onima koji su uspeli.Ali ne verujem u to, pogotovo ako se Srpkinja uda za Hrvata i zivi u Hrvatskoj.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 17:14

Oni su već pokazali da ljubav ne pita za nacionalnu pripadnost. happy
Bar njihova.
Nažalost, meni ovo uopće nije vijest.
Meni je ovo normalno.

I iskreno, rastužila su me neka iznesena razmišljanja. Rolling Eyes










love
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 17:25

Da Abi ljubav ne pita ali ime nesto drugo sto pita.
Ja sam iznela svoja iskusta i misljenje i vise necu ni rec ovde napistai.Ako sam nekoga uvredila izvinjavam se.ali pogledajmo istinu u oci.Ne lazimo sami sebe.Ja nisam nacionalna, i nikada nisam vredjala tudje, uvek su mene vredjali pa zivela u Sloveniji,Hrvatski ili Bosni.Jedini u Srbiji te niko nista ne pita i prihvata te takvoga kakav jesi.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 17:33

Čupka, samo ti piši. Svako ima svoj stav, neka ga iznese i ako treba brani. Ne svađamo se mi ovdje. Samo pričamo. Cool

Mene su neke stvari koje sam pročitao rastužile. Evo, i da su tebe vrijeđali me rastužuje. Rolling Eyes










love
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 17:37

Abi veruj mi, da toliko uvreda u zivotu koliko ja dozivim samo sa strane toga sto jesam, neko ne bi trpeo.Ali ja jesam to sto jesam i necu da se menjam kao sto su neki ovde uradili.Da si ponizen na svakome koraku, da nemas prava kao sto imaju domacini, iako si skolovan nema tvoga posla sve to zbog vere i imena.Cak bilo je i pretnji.I vidim ovde kako zive muz i zena razlicete vere.Na ulici sve je lepo, a u cetri zida, bolje da neznas.
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 17:44

Abu Dabi ::
Oni su već pokazali da ljubav ne pita za nacionalnu pripadnost. "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" 1870918564
Bar njihova.
Nažalost, meni ovo uopće nije vijest.
Meni je ovo normalno.

I iskreno, rastužila su me neka iznesena razmišljanja. Rolling Eyes

U mnogome se slažem sa tobom, medjutim komentarišem i stvari bez ružičastih naočara ... realno nije to jednostavno kao što bih i ja voleo da jeste, a što se njih konkretno tiče, oni još uvek nisu pokazali, oni tek treba da pokažu Very Happy ... jer kako se priča bude uozbiljavala tako će i prepreke biti "više" ... još jednom ne kažem da je nemoguće i drago bi mi bilo da uspeju Very Happy!
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 17:49

Neki su osobno doživjeli neugodnosti. Neki samo prepričavaju. Ali neugodnosti su zbog neljudi. A ja vjerujem u ljude. I da će ljudi prevladati neljude. To je jedini način da sačuvamo ovaj svijet.










love
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 17:51

Kayser Soze ::
Abu Dabi ::
Oni su već pokazali da ljubav ne pita za nacionalnu pripadnost. "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" 1870918564
Bar njihova.
Nažalost, meni ovo uopće nije vijest.
Meni je ovo normalno.

I iskreno, rastužila su me neka iznesena razmišljanja. Rolling Eyes

U mnogome se slažem sa tobom, medjutim komentarišem i stvari bez ružičastih naočara ... realno nije to jednostavno kao što bih i ja voleo da jeste, a što se njih konkretno tiče, oni još uvek nisu pokazali, oni tek treba da pokažu Very Happy ... jer kako se priča bude uozbiljavala tako će i prepreke biti "više" ... još jednom ne kažem da je nemoguće i drago bi mi bilo da uspeju Very Happy!



Care, nemam ja ružičaste naočale. Čak nisu ni u boji. Cool

Mislim da samo od njih dvoje zavisi njihova priča. I nikoga više.










love
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 17:52

Abi daj Boze da se ostavri to u sta ti verujes. Ali ovo je sve gore i gore...Kazem ti dete rodjeno posle rata i vodi nacionalnost i to ovde u svetu u koji su dosli njegovi roditelji trbuhom za kruhom...
Ja skidam kapu onima koji su uspeli u zivotu i divim se.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610Ned 24 Mar - 18:13

Meni je samo drago jedno, ajde da se i ogradim, ako nije neki marketinški trik, jer nažalost, takva su vremena. Rolling Eyes

Drago mi je ako je ovo istina zbog onih kojima ona smeta. Zato jer u ovoj vijesti iščitavam ono što i ja mislim.

A to je: Tko hebe i vas i vaše nacionalizme. "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" 2672341621

A što se češće ta i slične poruke budu čule, pa valjda će se i neki ljudi početi pitati a što je ta nacija, vjera, boja kože ili neka druga razlika toliko ili uopće važna. Laughing










love
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Empty
PočaljiNaslov: Re: "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"   "Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije" Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
"Volimo se, ali veceras navijamo za razlicite reprezentacije"
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Vesti iz Fudbala
» Različite tehnike i načini ribolova
» Na koje načine volimo
» Drugačije volimo posle ljubavi
» Osobe u ovom horoskopskom znaku su najbolji ljudi!
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Sport :: Fudbal-