Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Ko treba da napravi prvi korak?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Ned 7 Okt - 18:48

[quote="Abu Dabi"][quote="Sagacity"] Ali si se skrasio sa onom koju si ti odabrao, zar ne ...study

Citat :




Ćorakkkkkkkkkkkkkkkkk. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ona je odabrala mene. [You must be registered and logged in to see this image.]

A ja sam poslije dugog [You must be registered and logged in to see this image.] pristao. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne verujem ti...[You must be registered and logged in to see this image.] Štaš...

Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Ned 7 Okt - 18:50

Ni ja tebi. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Ned 7 Okt - 18:55

Nije bre važno ko će kome prvi prići , ako tu postoji hemija i iskrice koje iz očiju sevaju znači da je obostrano, samo treba imat petlju paa prići prvi [You must be registered and logged in to see this image.]

Msm da samo žene koje nisu sigurne u sebe i imaju manjak samopouzdanja nesmeju prići prve aa one koje su svesne sebe i svojih vrednosti ne čase časa [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Ned 7 Okt - 18:59

Ma kakvi...Nema toga što ne smem. Poznata sam po tome da mi ''petlje'' ne fali, a o samopouzadnju da ne govorim...Ali da priđem muškarcu??? Bre to mi je ispod časti.

Meni bre treba muško, a ne devojčica [You must be registered and logged in to see this image.]

p.s. moguće je da će me posle ove izjave zamrzeti sav muški rod...[You must be registered and logged in to see this image.] ali ''Pucajte, ja i dalje držim čas''...Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Ned 7 Okt - 19:04

wouu sad sam teek sva ushićena [You must be registered and logged in to see this image.]
aa el to samo na rečima il možeš dokazat i delima paa na kraju ipak pridješ onom ko ti za oko zapadne [You must be registered and logged in to see this image.]

Muški vole kad im pridje dobar komad , pomisle da vrede više , nabiju si samopuzdanje do neba ,maaa dobiju krila [You must be registered and logged in to see this image.]
I takvu ribu ne daju više nikom [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Ned 7 Okt - 19:06

Sagacity ::
Ma kakvi...Nema toga što ne smem. Poznata sam po tome da mi ''petlje'' ne fali, a o samopouzadnju da ne govorim...Ali da priđem muškarcu??? Bre to mi je ispod časti.

Meni bre treba muško, a ne devojčica [You must be registered and logged in to see this image.]

p.s. moguće je da će me posle ove izjave zamrzeti sav muški rod...[You must be registered and logged in to see this image.] ali ''Pucajte, ja i dalje držim čas''...Laughing



Nisi ti mene time uvrijedila. Ni takla čak. [You must be registered and logged in to see this image.]

Vidim ja da tebi treba "kamiondžija" [You must be registered and logged in to see this image.] , a ne nježna lirska duša kojoj bi bila centar svijeta. [You must be registered and logged in to see this image.]










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Ned 7 Okt - 19:11

Sa Abom je recimo najlakše. On se uvek izleti šta želi i šta mu paše [You must be registered and logged in to see this image.] pa nema(m) problema nikakvih [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Ned 7 Okt - 19:30

Abu Dabi ::



Nisi ti mene time uvrijedila. Ni takla čak. [You must be registered and logged in to see this image.]

Vidim ja da tebi treba "kamiondžija" [You must be registered and logged in to see this image.] , a ne nježna lirska duša kojoj bi bila centar svijeta. [You must be registered and logged in to see this image.]

Pa što kamion?...Mogao bi i avion da vozi i tenk isto...Shocked Da savija ''asfalt u rolne''....[You must be registered and logged in to see this image.]

Meni ne treba lirska duša. Kad se poželim lirike, ja pročitam knjigu. Ne spavam ja sa ''knjigom'' nego sa muškarcem...Šta ima da mi recituje...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Ned 7 Okt - 19:33

Sagacity ::
Pa što kamion?...Mogao bi i avion da vozi i tenk isto...Shocked Da savija ''asfalt u rolne''....[You must be registered and logged in to see this image.]

Očigledno ne znaš fazon o kamiondžiji i intelektualcu [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Ned 7 Okt - 19:35

Morgoth Bauglir ::


Očigledno ne znaš fazon o kamiondžiji i intelektualcu [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne znam, al' nemoj da mi kažeš, osećam da ću da zavolim ''liričare'' zbog toga...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Doroti

Elita
Elita

Doroti

Ženski
Poruka : 2175

Učlanjen : 05.10.2012


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Čet 1 Nov - 23:32

Vise volim da on pridje prvi...Ali nije mi problem ni da to budem ja,desavalo mi se (muskarci reaguju neverovatno pozitivno u tim situacijama)

Nije mi svojstven neki agresivan ili "drčan" pristup,ali mogu,bez pardona,na neki suptilan nacin da mu stavim do znanja da sam zainteresovana.
Nazad na vrh Ići dole
Sava-84

Super Član
Super Član

Sava-84

Muški
Poruka : 724

Učlanjen : 02.11.2012


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Sub 3 Nov - 19:46

Lep je osecaj i kad zena napravi prvi korak... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34634

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Ned 4 Nov - 13:14

Šta me briga ko pravi prvi korak ako ja napravim odlučni
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Ned 4 Nov - 17:20

U ljubavnim odnosima ne postoji ponos. Ne postoji sram. Ne postoji ustručavanje. Ne postoje pravila. Postoji samo osoba koja ti se dopada ili u koju si zaljubljen. I ti. Na kome je da joj pristupiš ili ne. Svejedno da li si muško ili žensko. Cool


Tko treba napraviti prvi korak?
Onaj koji osjeti da tu nešto postoji obostrano, a da drugu stranu treba malo "ohrabriti".
Onaj tko prepozna taj trenutak, a ne poduzme prvi korak je budala. Budaletina. Rolling Eyes
Jer je možda propustio ljubav svoga života. angry










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Uto 6 Nov - 7:44

Abu Dabi ::
Jer je možda propustio ljubav svoga života. [You must be registered and logged in to see this image.]

Jašta, baš je propustio ljubav svog života...ima brate sledeći...Laughing

Hajde da ilustrujemo prilaz žene muškarcu...Ona njemu priđe, ponudi ga pićem, isprati ga kući i bude srećna ako je on pozove unutra da popiju čaj...Laughing recimo...A može i da mu ''nacepa'' drva za potpalu da se ne muči...

Nisam nikada prilazila muškarcu i nisam imala potrebu za tim, ako ćemo iskreno. Onaj koga ja treba da hrabrim, moraću da ga hrabrim kroz ceo život. Nije pravilo, ali je uobičajeno...Nekako volim da znam ko nosi ''suknju, a ko pantalone''...Ta ''petlja'' da se priđe ženi je podjednako velika kao i ''petlja'' da se uradi nešto ozbiljno u životu...

Opet malo ''kontre''...Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Uto 6 Nov - 11:07

Sagacity ::
Nisam nikada prilazila muškarcu i nisam imala potrebu za tim, ako ćemo iskreno. Onaj koga ja treba da hrabrim, moraću da ga hrabrim kroz ceo život.



A što fali hrabrenju? Shocked

Ako si s nekim, onda ste jedno. Podupri ga, ohrabri. Učini ga hrabrim. Za ljubav su ljudi hrabri. Iako se ne busaju u prsa junačka. [You must be registered and logged in to see this image.]

Iako ti busače izgleda tražiš. [You must be registered and logged in to see this image.]





"Klonim se ljudi koji misle da je drskost hrabrost, a nježnost kukavnost."

Kahlil Gibran










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Uto 6 Nov - 11:15

Prvi, ako treba i drugi, treći korak treba da napravi muškarac, mada ni ženi neće pasti kruna sa glave, usotalom slažem se većinom što je Abu u prethodna dva posta napisao, a žensko je to koje ako je zainteresovano treba da pokaže da joj je stalo. Potpuna pasiva žene u glavi prosečnog muškarca tumači se nezainteresovanošću.
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Uto 6 Nov - 11:21

Sagacity ::
Abu Dabi ::
Jer je možda propustio ljubav svoga života. [You must be registered and logged in to see this image.]

Jašta, baš je propustio ljubav svog života...ima brate sledeći...Laughing



Da li ti to po voznom redu očekuješ sljedećeg? happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Uto 6 Nov - 15:38

Muskarac treba da prvi napravi korak.Nase(zene) je da damo njima samo do znanja da mogu da krenu u akciju.
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Uto 6 Nov - 18:50

Kayser Soze ::
..... a žensko je to koje ako je zainteresovano treba da pokaže da joj je stalo. Potpuna pasiva žene u glavi prosečnog muškarca tumači se nezainteresovanošću.

Cuj,pa to i jeste nezainteresovanost,tako i zene isto tumace Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Uto 6 Nov - 21:05

dusajuca ::
Kayser Soze ::
..... a žensko je to koje ako je zainteresovano treba da pokaže da joj je stalo. Potpuna pasiva žene u glavi prosečnog muškarca tumači se nezainteresovanošću.

Cuj,pa to i jeste nezainteresovanost,tako i zene isto tumace Laughing

Pa i ja tako mislio, ali rekoh ajde ipak nikad nisam žensko bio Laughing
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Uto 6 Nov - 21:10

smo se sporazumeli happy
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Sre 7 Nov - 8:15

Abu Dabi ::


Ako si s nekim, onda ste jedno. Podupri ga, ohrabri. Učini ga hrabrim. Za ljubav su ljudi hrabri. Iako se ne busaju u prsa junačka. [You must be registered and logged in to see this image.]

Pazi, ako si sa nekim...to je već druga priča..Ovde se radi o tome, što nisam uopšte, tek bi trebalo da se nešto dešava po tom pitanju...Znači i taj prvi korak dosta govori o njemu. Ako mi se neko dopadne, i ako osetim da mu nije baš lako prići meni, umem malo da potpomognem...što bi rekao narod ''da se nađem'' Laughing, ali više od toga ne...To je sasvim dovoljno kada je hrabrenje u pitanju...

Citat :
Iako ti busače izgleda tražiš. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ma jok. Ne tražim ja ništa. Ako se desi, desi se...Ja sam spontan tip.[You must be registered and logged in to see this image.]Ali znam šta hoću i šta bi mi odgovaralo, ne pristajem na manje od toga ....

Kayser Soze ::
Prvi, ako treba i drugi, treći korak treba da napravi muškarac, mada ni ženi neće pasti kruna sa glave, usotalom slažem se većinom što je Abu u prethodna dva posta napisao, a žensko je to koje ako je zainteresovano treba da pokaže da joj je stalo. Potpuna pasiva žene u glavi prosečnog muškarca tumači se nezainteresovanošću.

Prvi korak je odlučujući, bar meni. U startu ako se oseti hemija, oseti ako je nema...može da ''korača'' koliko hoće džaba..LaughingLaughing Bitna je priča, sve je bitno, ali ako nema hemije nema ni ljubavi...Kažu da se žene zaljubljuju slušajući, ja sam na primer od onih, koji pored priče vole i da vide...Laughing

Citat :
Potpuna pasiva žene u glavi prosečnog muškarca tumači se nezainteresovanošću

Što bi rekla duusajuca....i u glavi žene...Tu izgleda muškarac i žena imaju istu verziju...Laughing



Svako ima pravo da razmišlja kako mu odgovara i godi. Ne osuđujem ni žene koje prve prilaze, ni muškarce koje nemaju petlju. Ja samo znam šta ja volim i šta meni godi. Mada sam ja neki opušteni tip, kome se nigde ne žuri. Sve što treba dobro da se desi, desiće se...
Nazad na vrh Ići dole
Dinka

  

Dinka

Ženski
Poruka : 29514

Godina : 39

Učlanjen : 26.09.2011


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Ned 9 Dec - 13:46

Sasvim je nevažno ako se sve dešava spontano.
Lično, ne volim scenarija niti stereotipe po kojima
"moram" živeti život koji je ipak samo moj - bar ne u
ovoj oblasti - muško ženski odnosi. happy
Nazad na vrh Ići dole
Enigma

MODERATOR
MODERATOR

Enigma

Ženski
Poruka : 55658

Lokacija : misterija

Učlanjen : 29.03.2011


Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610Uto 27 Jan - 10:39

Kome prvo dođe , šta ima veze ako sam to ja ako je to on , prvi korak je bitan jer od njega sve kreće paa kome je stalo on će ga i učinit , kome nije on će čekat čekat i ćaoo happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko treba da napravi prvi korak?   Ko treba da napravi prvi korak? - Page 2 Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko treba da napravi prvi korak?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Kako upropastiti (svog) muškarca, "korak po korak"
» Korak na "ludi kamen"
» Korak sa "ludog kamena"
»  Google prati svaki naš korak!
» Pronadjen lek za sve vrste raka
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak-