Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Sport otkriva kakav je muškarac

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34613

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Sport otkriva kakav je muškarac Empty
PočaljiNaslov: Sport otkriva kakav je muškarac   Sport otkriva kakav je muškarac Sat610Pon 28 Jan - 20:05

[You must be registered and logged in to see this image.]



Kako muškarac provodi slobodno vreme otkriva puno o njemu kao osobi. Sport kojim se bavi može otkriti njegove takmičarske sklonosti, životne prioritete i crte karaktera. Saznajte šta sport kojim se bavi otkriva o predmetu vaše požude.



Fudbal

Fudbal je definitivno jedan od najpopularnijih sportova na svetu, a vole ga tradicionalni i pomalo praznoverni muškarci. Međutim, ovaj sport uči timskom radu kao i takmičarskom duhu, pa možete očekivati iskrenog prijatelja i čoveka od poverenja.


Košarka

Košarka je sport koji će uvek imati svoje fanove, a muškarci koji prate ovaj sport imaju izražen takmičarski duh. Oni su vrlo razigrani i energični, tako da je važno da budete spremni na „akciju“ u svako doba dana.


Hokej na ledu

Hokej je vrlo popularan sport u svetu. Muškarac kojem je ovo sport broj jedan voli zimu i niske temperature. Hokej zahteva odanost i timski rad, pa ako ste odabrali partnera koji prati ovaj sport svakako računajte da u njega možete da imate poverenja.


Triatlon

Kako i samo ime govori u pitanju su tri sporta u jednom – plivanje, biciklizam i trčanje. Ljubitelji triatlona vole izazove i raznolikost. Ukoliko planirate nešto ozbiljnije sa triatloncem, budite spremni na raznoliku zabavu.


Tenis

Ovo je fizički izuzetno zahtevan sport, što znači da ga vole samouvereni i nezavisni muškarci. Ako ste u vezi sa muškarcem koji prati tenis, budite sigurni da ga nije sramota da zaplače ili da pokaže svoja iskrena osećanja. Međutim, oni nisu mekušci, već izrazito sentimetalne i snažne individue.


Golf

Iako se tako ne čini, ovo je sport koji vole pomalo isfrustrirane osobe. Muškarac koji prati golf ili je izuzetno takmičarski nastrojen i čezne za pobedom, ili se jednostavno pretvara da ga voli kako bi imao razlog da svaki vikend napusti kuću.



B92
Nazad na vrh Ići dole
Abu Dabi

MODERATOR
MODERATOR

Abu Dabi

Muški
Poruka : 130824

Učlanjen : 07.04.2011


Sport otkriva kakav je muškarac Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport otkriva kakav je muškarac   Sport otkriva kakav je muškarac Sat610Sre 6 Feb - 19:41

Happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Sport otkriva kakav je muškarac Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport otkriva kakav je muškarac   Sport otkriva kakav je muškarac Sat610Ned 18 Jan - 19:32

Citat ::
Fudbal

Fudbal je definitivno jedan od najpopularnijih sportova na svetu, a vole ga tradicionalni i pomalo praznoverni muškarci. Međutim, ovaj sport uči timskom radu kao i takmičarskom duhu, pa možete očekivati iskrenog prijatelja i čoveka od poverenja.

Ovi su mi  najbliži...uvek sam nekako imala posla sa fudbalerima... happy

Citat ::
Košarka

Košarka je sport koji će uvek imati svoje fanove, a muškarci koji prate ovaj sport imaju izražen takmičarski duh. Oni su vrlo razigrani i energični, tako da je važno da budete spremni na „akciju“ u svako doba dana.

Mogla bih za promenu da se zabavim i sa ovim tipom... cool

happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 49

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Sport otkriva kakav je muškarac Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport otkriva kakav je muškarac   Sport otkriva kakav je muškarac Sat610Uto 20 Jan - 21:04

fudbal je nastao kad su irski i velški čobani smišljali način kako da prekrate vreme dok su kod ovaca,
a kosarka kad je univerzitetski profesor osmišljavao sport koji će tokom zimskog perioda održavati sve grupe mišića i veštine atletičara koji su nastupali za univerzitet

u fudbalu glava služi da bi se udarila lopta, u košarci da bi se smislila kombinacija

u fudbalu je prosečni igrač kratež od 1.69 visine i maksimum završenom zanatskom školom, a košarkaši su atlete, u ogromnom procentu fakultetski obrazovane


Citat :
Mogla bih za promenu da se zabavim i sa ovim tipom...

tako da, Fili, trebalo je ovo i ranije da učiniš Laughing
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Sport otkriva kakav je muškarac Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport otkriva kakav je muškarac   Sport otkriva kakav je muškarac Sat610Uto 20 Jan - 22:42

Da ti kažem macane iskreno moj ukus za muškarce je uvek bio diskutabilan..moraću da spamujem temu ali .. happy

Nije inteligencija u pitanju..mene je privukla ova rečenica.. happy

citat ::
tako da je važno da budete spremni na „akciju“ u svako doba dana.

happy













[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 49

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Sport otkriva kakav je muškarac Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport otkriva kakav je muškarac   Sport otkriva kakav je muškarac Sat610Uto 20 Jan - 22:49

a nek' je i spamujemo kad je posle godinu ili koliko već imala dva posta Laughing 

razigrani i energični muškarci te čekaju kad budeš spremna za akciju... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Sport otkriva kakav je muškarac Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport otkriva kakav je muškarac   Sport otkriva kakav je muškarac Sat610Uto 20 Jan - 23:09

Izgleda da sam i ja previše jurila za loptom..nisam baš bistra kad sam iz celog teksta izvukla samo ono što mene zanima.. happy

happy

Lepo si ti to napisao..vidiš nisam nikada razmišljala o tome .. Embarassed

Nego..igraš li ti košarku ili si samo fan... happy

happy










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
kliker

Elita
Elita

kliker

Muški
Poruka : 3977

Godina : 49

Lokacija : NS

Učlanjen : 30.11.2013

Raspoloženje : hronično opičeno


Sport otkriva kakav je muškarac Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport otkriva kakav je muškarac   Sport otkriva kakav je muškarac Sat610Uto 20 Jan - 23:21

omatorilo se pa sam prešao na šah Laughing 

šalim se, nisam nikad igrao aktivno, trenirao sam mlađe kategorije kratko vreme...

a fan sam doživotni Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Sport otkriva kakav je muškarac Empty
PočaljiNaslov: Re: Sport otkriva kakav je muškarac   Sport otkriva kakav je muškarac Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Sport otkriva kakav je muškarac
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Идеалан мушкарац
» Ime muškarca otkriva kakav je ljubavnik
» Boja očiju otkriva kakav ste čovek!
» Boja vaših očiju bez greške otkriva kakav ste čovek!
» Način na koji vas muškarac grli otkriva šta oseća prema vama
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Muški kutak-