Haoss forum: Pravo mesto za ljubitelje dobre zabave i druženja, kao i diskusija o raznim životnim temama.
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupiHimna Haoss ForumaFacebook


Delite | 
 

 Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
andelika

Master
Master

andelika

Ženski
Poruka : 5680

Učlanjen : 19.09.2012


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Sub 26 Jan - 16:21

Sta mislite o ovoj recenici i slicnim recenicama iz oglasa i svakodnevnog zivota? Zbog cega se to izgovara i zasto se o tome razmislja?

Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Pon 4 Feb - 22:01

Zbog para, a ako zeli poso i zbog posla, a neki zbog papira kako bi posle mogli da lepo svetom putuje...
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Pon 4 Feb - 22:08

Samo tako, bez ikakvog željenog opisa? Ono, visok, crn, zubi biseri?

Pa ta je neka skromna osoba. Ja da sam na mestu tog nekog iz inostranstva, ja bih je uzela za suprugu odmah...Ona ne bira.....Laughing
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Pon 4 Feb - 22:20

Sago,sturo je zbog broja reci koje se naplacuju :lol:ostali uslovi se kasnije ispostavljaju... Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Pon 4 Feb - 22:25

Aaaa, to...Laughing

Sad sam malo razočarana, a baš me je oduševila svojom ''neizbirljivošću''...Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Pon 4 Feb - 22:26

Sagacity ::
Samo tako, bez ikakvog željenog opisa? Ono, visok, crn, zubi biseri?

Pa ta je neka skromna osoba. Ja da sam na mestu tog nekog iz inostranstva, ja bih je uzela za suprugu odmah...Ona ne bira.....Laughing

Jbg možda on bira, ipak je inostranac [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Pon 4 Feb - 22:35

Sagacity ::
Samo tako, bez ikakvog željenog opisa? Ono, visok, crn, zubi biseri?

Pa ta je neka skromna osoba. Ja da sam na mestu tog nekog iz inostranstva, ja bih je uzela za suprugu odmah...Ona ne bira.....Laughing

Toliko je skromna da joj je stalo samo do para. Taj oglas je jasan kao beli dan....
Nazad na vrh Ići dole
dusajuca

  

dusajuca

Ženski
Poruka : 8125

Lokacija : Banat

Učlanjen : 09.08.2012


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Pon 4 Feb - 22:39

Ih ,nemoj tako Rolling Eyes mozda joj treba promena klime Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Shadow

ADMIN
ADMIN

Shadow

Ženski
Poruka : 97443

Lokacija : U svom svetu..

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : Samo


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Pon 4 Feb - 22:41

A možda samo želi da nauči strani jezik, pa joj treba za obrazovanje Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Pon 4 Feb - 22:42

Ma kakva klima kakvi jezici to su slabi izgovori...zanima je jedino zadnji dzep u pantalona koliki mu je
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Pon 4 Feb - 22:43

Ona bre žena zna šta hoće ... i toj što hoće će i da nadje, a mi možemo samo da joj .......... postujemo pod prozor Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Pon 4 Feb - 22:57

Da jeste tako je.Ali eto Andja se pitala zbog cega se to izgovara i razmislja o tome
Nazad na vrh Ići dole
wild filly

ADMIN
ADMIN

wild filly

Ženski
Poruka : 85778

Lokacija : divljina

Učlanjen : 28.03.2011

Raspoloženje : uvek extra


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Pon 4 Feb - 23:05

Meni ona zvuči ..malo je reći ..očajno.. sad ili nikad Laughing










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kayser Soze

  

Kayser Soze

Muški
Poruka : 13287

Lokacija : Tamo gde Dunav ljubi nebo

Učlanjen : 01.10.2012

Raspoloženje : Priđi da ti šapnem ...


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Pon 4 Feb - 23:11

wild filly ::
Meni ona zvuči ..malo je reći ..očajno.. sad ili nikad Laughing

Izvini ali pominjanje inozemstva kao uslova se baš ne uklapa u stanje očaja [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Čupka

Master
Master

avatar

Ženski
Poruka : 16692

Učlanjen : 18.04.2011


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Pon 4 Feb - 23:13

Ta osoba dobro zna sta hoce.To joj je cilj i nista drugo ne zeli.Nju ne zanima on, niti se o ljubavi radi...
Zena trazi pare i to je istina.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard

Master
Master

Black Wizard

Muški
Poruka : 34505

Godina : 49

Lokacija : Kud me vetar nanese ...

Učlanjen : 30.03.2011

Raspoloženje : seXy


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Uto 5 Feb - 12:06

Ne mislim ništa. I sam sam par puta dao sličan oglas ali ne "u inostranstvu" [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost

Gost
avatar


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Uto 5 Feb - 23:04

nečitam oglase ..pa tako ... al svako ima pravo ..al mislim da je tako iskrenije nego onog tipa tražim srodnu dušu, sa parametrima Barbike il Kena, džepom ko Onazis itd .... misli da su takve osobe mnogo iskrenije jer jasno kažu bez vrdanja šta hoće i zato nevidim primedbe i žalbe ....
Nazad na vrh Ići dole
Sagacity

Master
Master

Sagacity

Ženski
Poruka : 5297

Učlanjen : 29.07.2011


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Sre 6 Feb - 7:38

Ja i dalje mislim da se radi o preskromnoj osobi...Laughing
''Tražim slobodnog muškarca u inostranstvu.....''..To znači, nije bitno o kojem inostranstvu se radi. Znači, čovek može biti i iz Mađarske, Bugarske, Albanije, Gvineje Bisao....Da je napisala da traži čoveka iz Nemačke, Švajcarske, Švedske.....to bi bila druga priča...a ovako..ona ipak odaje utisak ''fine i skromne'' osobe... study
Nazad na vrh Ići dole
katarina

MODERATOR
MODERATOR

katarina

Ženski
Poruka : 74915

Učlanjen : 06.06.2011


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Čet 4 Jun - 15:55

Bez detaljnijeg opisa?

Lista želja joj je štura.

Beži od zakona?










Razmisli dva puta pre nego što otvoriš usta [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
EROTIC MAN

MODERATOR
MODERATOR

EROTIC MAN

Muški
Poruka : 48383

Učlanjen : 17.03.2015

Raspoloženje : kako ja hoću


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Ned 6 Jan - 19:43

andelika ::
Sta mislite o ovoj recenici i slicnim recenicama iz oglasa i svakodnevnog zivota?  Zbog cega se to izgovara i zasto se o tome razmislja?  




ova rečenica je danas još aktuelnija nego pre par godina kad je ova tema postavljena.  study


zato Toniju i cvetaju ruže.  happy 


onog drugog da ni ne spominjem.  happy happy happy










sreća je kad je svuda sivilo




 a tebi u srcu duga




[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gast

Gost
avatar


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Pon 14 Jan - 21:59

EROTIC MAN ::
andelika ::
Sta mislite o ovoj recenici i slicnim recenicama iz oglasa i svakodnevnog zivota?  Zbog cega se to izgovara i zasto se o tome razmislja?  




ova rečenica je danas još aktuelnija nego pre par godina kad je ova tema postavljena.  study


zato Toniju i cvetaju ruže.  happy 


onog drugog da ni ne spominjem.  happy happy happy


Kolega, sve ispite koje postoje, si od danas polozio.  happy
Nazad na vrh Ići dole
lana

MODERATOR
MODERATOR

lana

Ženski
Poruka : 122334

Učlanjen : 06.12.2012


Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610Pon 14 Jan - 22:30

Ima vise muskaraca koji zele zenu u inostranstvu za brak,provereno! lol!










[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content




Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Empty
PočaljiNaslov: Re: Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak   Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak Sat610

Nazad na vrh Ići dole
 
Trazim slobodnog muskarca u inostranstvu za brak
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Similar topics
-
» Pet tipova muskarca koji nisu za brak
» Ovaj tip muškarca nikako nije za brak!
» Da li biste radili u inostranstvu?
» Vesti iz auto/moto sveta
» Najbolji strani sajtovi za traženje posla u inostranstvu
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Haoss Forum :: Ljubav,Sex,Romantika :: Muško ženski kutak :: Ženski kutak-